Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis rodičům 9. prosince

9. 12. 2013
Milí rodiče,
 
protože se blíží Vánoce, přináším Vám přehled akcí, které nás ještě čekají.
 
·       ve čtvrtek 12. 12. si při výtvarce užijeme „Dřevíčkovou dílničku“, při které se naučíme pracovat se dřevem, a také si něco svého vyrobíme. Přijedou za námi do školy odborní lektoři a po zkušenostech tříd, které se programu zúčastnily vloni, myslím, že se máme na co těšit. Cena je 100,- Kč, pošlete do čtvrtka po dětech.
·       ve čtvrtek 19. 12. se na vás všechny těšíme na Vánočním setkání 1. stupně. Celá akce začne v 16:30 před školou společným zpíváním vánočních koled. Poté Vás pozveme do třídy, abychom Vám předvedli vystoupení, které pro Vás pilně nacvičujeme (a na které nám pomáháte zajistit kostýmy, děkujeme). Po skončení programů ve třídách jste všichni srdečně zváni na jarmark školní družiny a na vánoční tvořivé dílničky v přízemí školy (tady patří velký dík maminkám Valči a Vojty, které si letošní vyrábění vzaly za naši třídu na starost).
·       v pátek 20. 12. si uděláme v průběhu dopoledne třídní besídku u nás ve třídě. Něco si vyrobíme, zahrajeme si hry a rozdáme dárečky. Prosím opět všechny, aby připravili jeden nepodepsaný dárek navíc, který využijeme pro ty, kdo by dostali málo. Uvítáme i ukázku vánočního cukroví (prosím, připravte tak, aby je děti mohly rovnou umístit na stůl, a nemusely řešit talířky apod.). Zároveň chci poděkovat rodičům Klárky Koulové za nabídku zakoupení živého vánočního stromečku a rodičům Míši Vítkové za zakoupení vánočního dárku pro celou třídu. Budeme samozřejmě rádi, projeví-li zájem o obdarování naší třídy užitečnou pomůckou či hrou i další (v tom případě dejte, prosím, vědět, abychom se domluvili na konkrétním dárku). Děkujeme.
·       poslední akce, která nás ale čeká až po vánočních prázdninách, je Tříkrálová návštěva kostela ve Vraném, při které budeme mít průvodce a dozvíme se mnoho zajímavých novinek. Sejdeme se v pondělí 6. 1. 2014 ráno v šatně (příchod do školy do 7:45 nejpozději), tašky si necháme ve skříňkách a společně vyrazíme je kostelu. Na sebe teplé oblečení!
 
Katka Vrtišková
 
Podpis rodičů: _______________________________