Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis rodičům 5. února

5. 2. 2014

Milí rodiče,

 

v úterý jsme zakončili plavecký kurz a myslím, že velmi úspěšně. Musím říct, že mě mile překvapilo a samozřejmě potěšilo, že se všechny děti ve svých plaveckých výkonech zlepšily! Takže se už teď těší, až budeme chodit ve třetí třídě na in-line brusle J.

Protože jsme při plaveckém výcviku zameškali hodně hodin, které nám teď chybí, nebudeme mít v úterky tělocviky, ale budeme dohánět učivo, kde jsme oproti plánu pozadu.  Děti tedy nepotřebují mít ve skříňkách převlečení na TV.

 

Se začátkem druhého pololetí Vás prosím o zaslání 500,- Kč na třídní fond. Vyúčtování můžete průběžně sledovat na našich stránkách. Nemám sice ještě výpis školního účtu za leden, ale i tak chybí dost záloh na školu v přírodě. Prosím, zkontrolujte, zda jste zálohu platili. Pokud ne, učiňte tak co nejdříve. Děkuji Vám.

 

Ve čtvrtek 13. února se vypravíme spolu s celým prvním stupněm na výchovně vzdělávací koncert Pražské filharmonie, podrobnosti najdete na samostatném lístečku.

„Kterak si Lupi a Šíma povídali aneb co nám vypráví hudba“

Sraz: ve škole do 7:50 (na vlak půjdeme společně)

Návrat: ve 12:57 na nádraží (děti odvedu do jídelny)

Na sebe: společenské oblečení (ne džíny)

S sebou: do batůžku svačinu, pití, drobné kapesné

Cena: 100,- Kč (vstupné, jízdné – využijeme zbytek z kina) přinést do středy 12. 2. 2014

 

Prosím Vás, zjistíte-li u Vašeho dítěte vši, dejte mi vědět, ať mohu informovat zbytek třídy o nutnosti okamžité kontroly. Samozřejmě, že nevyhlašuji, kdo vši má (ony si nakonec děti často vystačí samy).

 

Těším se na naše společné setkání v sobotu 8. února 2014. Sejdeme se v 9:00 ve třídě, konec plánuji na poledne. Určitě uvítáme drobné občerstvení, rychlovarnou konvici a kávu zajistím. Nezapomeňte, prosím, na přezutí a dobrou náladu. Připomínám, že tentokrát se sejdeme bez dětí.

 

 

Katka Vrtišková

 

Podpis rodičů: _______________________________