Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis rodičům 31. října

31. 10. 2013

Milí rodiče,

  • e-mailem jsem posílala termíny listopadových konzultačních hodin. Jejich přehled včetně informace, kdy je již který termín rezervován, najdete i na našich webových stránkách. Kdo jste se ještě neobjednávali, zavolejte si o vhodný termín (připomínám, nepište sms, ani neposílejte e-mail).
  • ve škole se stále objevují vši. Prohlížejte dětem hlavy pravidelně. Pokud vši nebo hnidy ve vlasech najdete, nesmí dítě do školy do doby, než je všechny zlikvidujete. Dodržujte, prosím, toto pravidlo v zájmu nás všech. Děkuji.
  • zítra si užijeme „Podzimní slavnosti“. Ještě jednou moc děkuji všem, kteří jste nám do třídy přinesli dýně na dlabání, krásně jsme je dnes vydlabali. Děti nebudou potřebovat učebnice a sešity, stačí, když si vezmou penály. Bude fajn, když přijdou ve strašidelné masce (nebo se do ní obléknou až ve škole). Uvítáme i halloweenské občerstvení. Deváťáci nám chystají strašidelnou stezku.
  • v pondělí 4. listopadu nás čeká první letošní natáčení, tentokrát jsme žádáni o předvedení dílny čtení, držte nám palce :-).
  • do příštího diktátu mají všichni za úkol opravit diktáty. Oprava u chybějících znamének nad písmeny spočívá ve správném napsání slova. Pokud chybí velké písmeno na začátku, je potřeba napsat slovo znovu správně a připsat, že se jedná o začátek věty. Při chybějící tečce za větou musí děti napsat celou větu znovu.
  • děti si zítra ponesou domů desky s pracovními listy, prohlédněte si je o víkendu a podepište, že jste je viděli k měsíci říjnu.
Katka Vrtišková
Podpis rodičů: _________________________