Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis rodičům 15. listopadu

15. 11. 2013

Milí rodiče, 

·        dnešním dnem skončil sběr kaštanů a žaludů. V příštím týdnu proběhne vyhodnocení a ocenění největších sběračů jednotlivců i tříd. Ráda bych poděkovala Vám všem, kteří jste s dětmi podzimní plody sbírali. Uvidíme, kolik tím letos vyděláme na adoptovaného keňského chlapce Petera Chegeho.
·        splnili jsme také první úkol, který přinesli naši zástupci ekoparlamentu 1. stupně – vytvoření otázek do analýzy školy v oblasti dopravy. S nimi pak Valča, Míša a Bruno zamíří odpoledne na mimořádnou schůzku.
·        další vyhlášenou sběrovou akcí je ode dneška do začátku ledna SBĚR PAPÍRU, HLINÍKU A SUŠENÉ POMERANČOVÉ KŮRY. Podrobné informace dostanou děti na speciálním lístečku příští týden.
·        v úterý nás čeká první plavání. Připravte dětem tašky podle seznamu z třídní schůzky a přibalte penál. Sejdeme se v šatnách, pouze pokud by někdo přišel extrémně brzy, přijde ještě do třídy.
·        planetárium (O Sluníčku, Měsíčku a hvězdičkách) máme objednané na středu 20. 11. 2013.
Sraz: na nádraží v 7:25, přijďte včas, abychom stihli koupit lístky pro správný počet dětí.
Návrat: předpokládám, že stihneme zpátky dřívější vlak, návrat proto plánuji na 11:33 na nádraží. Děti odvedu do jídelny, kde je předám družině.
S sebou: svačinu a pití do batůžku, 80,- Kč (vstup a vlak, prosím přesnou částku), případně drobné kapesné.
·        do konce listopadu je potřeba uhradit každoroční příspěvek škole 200,- Kč. Tyto peníze jsou použity na odměny pro děti do nejrůznějších školních soutěží a aktivit (Mikuláš, podzimní slavnosti, svátek zvířat, Vánoce, den dětí, sběrové akce, …), e-learning Škola za školou, doprava na plavecký výcvik, lyžařský výcvik, srovnávací testy Scio, příprava na přijímací zkoušky Scio, …
·        v příštím týdnu nás čekají konzultace, na které jste se všichni objednali. Na našich stránkách najdete, který termín je pro Vás rezervován.
 
Katka Vrtišková
 
Podpis rodičů: _________________________________________